logo
08/06
2 ...

У Львівському медуніверситеті відбувся практичний вишкіл майбутніх офіцерів-медиків (ФОТО, ВІДЕО)

20-03-2023 16:50335

У Львівському медуніверситеті відбувся практичний вишкіл майбутніх офіцерів-медиків (ФОТО, ВІДЕО)
Фото: відділ комунікації і промоції ЛНМУ ім. Данила Галицького

На кафедрі медицини катастроф та військової медицини Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького триває підготовка курсантів першого року навчання. 

 

Як повідомляє відділ комунікації та промоції Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького, 59 студентів старших курсів медичних факультетів впродовж навчального року прослухали теоретичні лекції, а тепер перейшли до закріплення отриманих знань на практиці. В навчальному медичному центрі батальйону проходять комплексні практичні відпрацювання навичок із тактичної медицини.

Для більш доступної демонстрації умінь та навичок, які необхідні медикам у воєнних умовах, для проведення заняття з домедичної допомоги пораненим запросили інтерна Університету, нині бойового медика 125-ої окремої бригади територіальної оборони Збройних Сил України сержанта Михайла Штибеля. Він розповів курсантам про порядок дій у наданні домедичної допомоги за алгоритмом M.A.R.C.H. Саме цей алгоритм є одним із стандартів, які застосовують військові медики країн НАТО.

Михайло Штибель продемонстрував етапи надання домедичної допомоги при різних видах поранень, із застосуванням спорядження, яким екіпірують військових медиків ЗСУ. Курсанти мали змогу самі спробувати зупинити кровотечу чи відновити дихання пораненого.

На думку командира взводу курсантів – студента 4-го курсу медичного факультету Богдана Аксентійчука, такі заняття допомагають краще засвоїти теоретичну частину та почуватися більш впевненим та вправним при наданні першої допомоги.

Поспілкувався з курсантами й начальник медичної служби 125-ої окремої бригади територіальної оборони Збройних Сил України старший лейтенант Володимир Козій. Він розповів про умови проходження служби бойовими медиками в бригадах територіальної оборони, звернув увагу, що , на жаль, їх сьогодні бракує та запросив курсантів Університету вступати до їх лав.

Leopolis.news