logo
30/05
2 ...

На Самбірщині серед військових провели перші «Ігри мужніх»

20-03-2023 21:12396

На Самбірщині серед військових провели перші «Ігри мужніх»
Фото: ЛОВА

У Старому Самборі відбулись «Ігри Мужніх» — комплексні одноденні змагання для команд військових формувань, що базуються на Львівщині. Змагання відбулись вперше у тестовому форматі.

Про це повідомляє пресслужба ЛОВА.

У турнірі взяли участь 200 учасників, що представляли 11 команд. Упродовж 5 годин вони змагались у 6 видах спорту. Найсильніших визначали у міні-футболі, перетягуванні канату, шахах, шашках, армспорту та гирі.

Організували змагання Львівська обласна організація ФСТ  «Колос» за підтримки управління молоді та спорту Львівської ОВА. 

«Ці змагання насправді не про медалі — для військових це можливість зустрітись з тими, хто розуміє тебе з півслова, кому не треба нічого пояснювати, хто просто близький тобі по духу. І в цьому найбільша цінність такого проєкту», – зазначає керівник управління молоді та спорту Львівської ОВА Роман Хім’як. 

Золото змагань вибороли представники Харківського національного університету повітряних сил, які на час повномасштабного вторгнення релокували виш в одну з громад Львівщини.

Срібні нагороди у військових Міжнародного центру миротворчості та безпеки у Яворові. На третьому місці — військові окремої бригади армійської авіації, що дислокуються у Новокалинівський громаді.

Підготував Володимир Піняжко, Leopolis.news