logo
30/05
29/05
2 ...

Уряд створив замість «Укроборонпрому» АТ «Українська оборонна промисловість»

21-03-2023 19:41384

Уряд створив замість «Укроборонпрому» АТ «Українська оборонна промисловість»

Кабмін утворив акціонерне товариство «Українська оборонна промисловість» шляхом перетворення держконцерну «Укроборонпром».

Про це повідомив у Telegram представник уряду у ВР Тарас Мельничук.

«Утворено акціонерне товариство «Українська оборонна промисловість», 100 відсотків акцій якого належать державі, шляхом перетворення Державного концерну «Укроборонпром». Затверджено Статут АТ «Українська оборонна промисловість» та Положення про наглядову раду АТ «Українська оборонна промисловість». Установлено, що статутний капітал товариства становить 237 млн 071 тис. гривень і формується за рахунок майна Державного концерну «Укроборонпром» згідно з додатком 1 до акта приймання-передачі майна до статутного капіталу товариства», – написав він.

Як зазначив у своїй промові на засіданні уряду прем’єр-міністр Денис Шмигаль, це не просто зміна вивіски, це реформа, яка готувалася тривалий час ще до початку повномасштабного вторгнення росії.

«Сьогодні нам як ніколи потрібна ефективність в оборонно-промисловому комплексі. Потрібно запровадити корпоративну модель управління. Створити умови для залучення інвестицій у виробництво зброї, техніки та амуніції. Відповідні зміни також дозволять посилити взаємодію з нашими західними партнерами», – розповів він.

«Ми хочемо побудувати в Україні один із найпотужніших оборонно-промислових комплексів у світі. Це потрібно насамперед для нашої безпеки, але також сприятиме економічному розвитку та відновленню української економіки», – наголосив прем’єр.

Підготував Олександр Чамара, Leopolis.news