logo
12/06
11/06
2 ...

Сьогодні Львів попрощається з двома загиблими військовими

22-03-2023 09:321189

Сьогодні Львів попрощається з двома загиблими військовими
Фото: ЛМР

У середу, 22 березня, Львів попрощається з Андрієм Шаєм та Валерієм Галушком, які загинули, захищаючи Україну від російських окупантів. Мерія закликає львів’ян та гостей міста долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

Чин похорону Андрія Шая розпочнеться об 11:00 год у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають Героя у селі Рясне-Руське Львівської громади.

Чин похорону Валерія Галушка розпочнеться о 12:00 год у Церкві Святої Параскеви у селі Гряда Львівської громади. Поховають Героя на місцевому цвинтарі.

Біографічні довідки Героїв 

Валерій Галушко (05.04.1984-16.03.2023). Уродженець села Гряда Львівської області.

У 1999 році закінчив Грядівську загальноосвітню школу (сьогодні – Грядівська гімназія Львівської міської ради).

Здобув професійно-технічну освіту у колишньому автомобільно-дорожньому коледжі міста Львова.

У мирний час працював у будівельній сфері. Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації активно займався волонтерською діяльністю. Згодом боровся із російськими окупантами у лавах 71-ї окремої єгерської бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України. 

У Валерія Галушка залишилися батьки, дружина та двоє дітей.

Андрій Шай (16.03.1977-06.03.2023). Львів’янин.

Навчався у Львівській середній загальноосвітній школі I-III ступенів №44 імені Тараса Григоровича Шевченка. Здобував освіту у Національному університеті «Львівська політехніка». Під час навчання проходив військову кафедру при університеті.

Протягом останнього періоду працював у Товаристві з обмеженою відповідальністю «Вуд-Львів». Професійно займався виробництвом предметів із дерева.

Із початком повномасштабного вторгнення рф став на захист Батьківщини від російських окупантів. Боронив територіальну цілісність та незалежність держави у складі військової частини А4030. Виконував бойові завдання на території Донецької, Луганської та Харківської областей.

У Андрія Шая залишилися мама, сестра, племінники та швагро.

Підготував Володимир Піняжко, Leopolis.news