росія планує здійснити ще один наступ на різних напрямках, найближчі тижні будуть «критичними» – Білий дім

https://leopolis.news/post/82276/rosiya-planue-zdiysnyty-shche-odyn-nastup-na-riznyh-napryamkah-nayblyjchi-tyjni-budut-krytychnymy---bilyy-dim

22/03/2023

Про це заявив СNN представник Білого дому Джон Кірбі, передає Радіо Свобода.

За його словами, США очікують, що російський президент володимир путін «спробує здійснити ще один наступ і, можливо, в багатьох різних напрямках».

«Ми повинні переконатися, що ми робимо все можливе, щоб Україна була готова до цього», – сказав Кірбі, додавши, що США хочуть, щоб українці могли захистити себе від будь-якого нового російського наступу, маючи змогу «проведення власних наступальних операцій у час і місце, розмір і масштаб на власний вибір».

«Ми зараз виводимо батальйони з України і проводимо їх загальновійськову підготовку з маневру. Саме тому вони нарощують навчання таким речам, як система протиповітряної оборони Patriot. Ми робимо все можливе, щоб вони були готові якнайкраще до цих критичних тижнів і місяців», – додав представник Білого дому.

Раніше у Пентагоні повідомили, що Україну чекає важка боротьба навесні та влітку. Керівник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов у лютому заявляв, що від середини і до кінця весни на фронті відбудуться вирішальні бої.

Підготувала Анастасія АндрійчукLeopolis.news