Паралімпієць з Львівщини виборов два золота на Кубку Азії з лижних перегонів

https://leopolis.news/post/82286/paralimpiec-z-lvivshchyny-vyborov-dva-zolota-na-kubku-azi-z-lyjnyh-peregoniv

22/03/2023

Про це повідомляє пресслужба ЛОВА.

Одразу три медалі для Львівщини виборов Павло Баль. Спочатку він став бронзовим призером на дистанції 5 км. А згодом додав до цієї нагороди два золота — у гонці спринт та на дистанції 10 км. Особливість спринта полягала в тому, що його проводили як змішану гонку — спортсмени усіх країн-учасниць та усіх класів бігли 1 км 200 м разом. 

А медаль на дистанції на 10 км з лижних перегонів Павло Баль здобув в останній день змагань, срібним призером тут став ще один представник Львівщини Василь Кравчук. 

Павло Баль родом з Мостищини. До центру «Інваспорт» прийшов після високої ампутації кінцівок. Тут йому запропонували кілька видів спорту, однак обрав саме лижні перегони та біатлон. Тренується під керівництвом Богдана Добрянського.

Василя Кравчука тренує Володимир Любіжанін. Василь займається фізичною активністю з дитинства, однак через аварію опинився в кріслі колісному та перейшов в спорт людей з інвалідністю. Біатлон Василь також опановує у Львівському регіональному центрі спорту людей з інвалідністю «Інваспорт».

Загалом паралімпійська збірна команда України здобула 13 медалей, з яких 6 золотих, 4 срібні та 3 бронзові.

Підготував Володимир Піняжко, Leopolis.news