Львівська 125 бригада тероборони відзначає рік з дня створення

https://leopolis.news/post/82307/lvivska-125-brygada-teroborony-vidznachae-rik-z-dnya-stvorennya-

22/03/2023

Як інформує пресслужба ЛМР, з нагоди цього у Львові спільно помолились за усіх військових, які захищали і захищають кордони нашої країни від російських загарбників. Також у центрі міста відкрити тематичну фотовиставку про 125-ту бригаду – «Рік оборони».

Спершу відбулась спільна молитва у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла за участю військових, капеланів, представників влади та громадськості.

Опісля на полі почесних поховань Личаківського кладовища вшанували пам’ять усіх Героїв, які полягли у боях за Україну. Від громади міста Героїв вшанував міський голова Львова Андрій Садовий.

 

Також на площі Ринок, поблизу міської ради, відкрили фотовиставку про 125-ту бригаду «Рік оборони». Рік існування бригади – це 365 днів боротьби та доблесті. Світлини цієї виставки зібрані від невідомих авторів, але Герої відомі нам усім, адже кожен день ми маємо завдяки їм.

 

Оглянути виставку можна буде упродовж тижня – до наступної середи, 29 березня.

Нагадаємо, 22 березня 2022 року було сформовано 125-ту окрему бригаду територіальної оборони Збройних сил України. Силами підпорядкованих окремих батальйонів бригада виконує бойові завдання із оборони держави від агресора на території Донецької області, Львова та Львівської області.

Leopolis.news