logo
11/06
10/06
09/06
07/06
06/06
05/06
2 ...

Кірбі про нагородження російського льотчика за збиття дрона США: Він у кращому випадку ідіот

23-03-2023 12:31415

Кірбі про нагородження російського льотчика за збиття дрона США: Він у кращому випадку ідіот
Фото: politico.com

Координатор Ради нацбезпеки США Джон Кірбі заявив, що здивований нагородженням у росії пілота, чий літак зіштовхнувся з американським дроном над Чорним морем.

Про це він сказав на брифінгу у Білому домі, відповідаючи на питання журналістів про  нагородження орденами мужності двох льотчиків, які брали участь у збитті безпілотника.

«Я не знаю іншої армії у світі, іншої військово-повітряної сили у світі, яка б нагороджувала пілота за те, що він врізався у дрон. Якщо це хоробрість, то, мабуть, у них є інше визначення цього. Це смішно. Це образливо», – сказав Кірбі.

«Тепер ми не знаємо, чи намагався цей пілот навмисно протаранити цей дрон чи ні, але він це зробив. Відеодокази були досить переконливими. У будь-якому випадку, я маю на увазі, що у на флоті, де я виріс, ви не хочете нічого вдарити. Вдарити будь-що погано для вас... Я поняття не маю, чому вони дали нагороду за хоробрість пілоту, який, у гіршому випадку, зловмисно наражав на небезпеку себе та майно США, а в кращому випадку був просто ідіотом», – додав він.

Як повідомляли, 14 березня над Чорним морем два російських літаки Су-27 здійснили небезпечне перехоплення безпілотного дрона MQ-9 розвідувального управління ВПС США. Один з літаків врізався корпусом у гвинт БПЛА, внаслідок чого американці втратили управління дроном і мусили його затопити.

Підготував Олександр Чамара, Leopolis.news