logo
27/02
26/02
25/02
24/02
23/02
22/02
2 ...

Герої найпопулярнішої гри Minecraft запрошують усіх дітлахів у Центр Довженка

24-03-2023 20:53722

Герої найпопулярнішої гри Minecraft запрошують усіх дітлахів у Центр Довженка

Поринути в атмосферу відомої комп’ютерної гри та познайомитись ближче з улюбленими героями. 2 квітня у Центрі Довженка у Львові відбудеться музично-розважальна інтерактивна шоу-вистава «Minecraft» в реальному житті.

Ця унікальна подія театру з Тернополя вже встигла об’єднати сотні радісних дитячих очей  та отримала чимало схвальних відгуків. Початок о 16:00, повідомили організатори Clever Production.

Злий та підступний ЕндерДракон відправляє героїв Майнкрафту в реальний світ, де вони об’єднуються в одну команду і навіть стають друзями. Діти будуть не лише глядачами, але й допомагатимуть героям долати усі випробування та перешкоди. Та чи вдасться героям повернутися у гру і побороти Дракона Краю? Відповідь усі знайдуть 2 квітня у Центрі Довженка.

«Це сучасна інтерактивна шоу-вистава  для дітей та їхніх батьків за мотивом найпопулярнішої гри із захопливим сюжетом, де добро перемагає зло. Феєричні костюми, вражаючі декорації та спецефекти, професійна гра акторів занурять усіх у дивовижний світ Майнкрафту у подарують незабутні емоції та враження», – запрошують на подію організатори Clever Production.

Квитки тут: 

https://lviv.karabas.com/ua/minecraft-v-realnomu-zhitti-interaktivna-muzichno-rozvazhalna-vistava-dlya-vsiyeyi-rodini-3

Leopolis.news