Американський історик Тімоті Снайдер посадив дерево у центрі у Львова (ФОТО)

https://leopolis.news/post/82494/amerykanskyy-istoryk-timoti-snayder-posadyv-derevo-u-centri-u-lvova-foto

25/03/2023

Сьогодні він відвідав Ратушу, зустрівся з міським головою Андрієм Садовим та залишив запис у Книзі почесних гостей Львова, повідомляє пресслужба Львівської міськради.

«Маю надію, що це місто і ця країна вийдуть з цієї війни ще красивішими і сповненими надії. Це велика честь вчитися в українців», - написав Тімоті Снайдер у Книзі почесних гостей Львова.

Опісля Тімоті Снайдер висадив на пл.Катедральній дерево - робінію умбракуліфера.

«Один із найбільших адвокатів України у світі, професор Єльського університету Тімоті Снайдер сьогодні - у Львові. Він попереджав про небезпеку для світу, яку несе росія, ще задовго до початку війни у 2014 році.

Тімоті впевнений, що російська імперія має програти свою останню війну, бо мир можливий тільки після перемоги України.

Тепер на площі Катедральній буде рости дерево Тімоті Снайдера.

Переможемо у війні і пан професор прочитає тут свою лекцію про свободу», - написав на своїй Facebook-сторінці міський голова Львова Андрій Садовий.

Як писав Leopolis.news, вчора у Львові видатний історик прочитав лекцію студентам Українського католицького університету. Також Тімоті Снайдер зустрівся з військовим, який читав в окопі його книгу «Шлях до несвободи».

Довідка

Тімоті Девід Снайдер — американський історик та письменник, професор Єльського університету, фахівець з історії Східної Європи. Дослідник націоналізму, тоталітаризму та голокосту. Дійсний член Наукового товариства ім. Шевченка в Америці. 

Підготувала Анастасія АндрійчукLeopolis.news