logo
17/04
2 ...

У ЗСУ прокоментували заяви британської розвідки щодо виснаження російських військ під Бахмутом

25-03-2023 17:15901

У ЗСУ прокоментували заяви британської розвідки щодо виснаження російських військ під Бахмутом
Фото: espresso.tv

Речник Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий заявляє, що останніми днями на Бахмутському напрямку зменшилася кількість боєзіткнень, але заяви британської розвідки про виснаження російських військ під Бахмутом потребують уточнення.

Про це Сергій Череватий розповів в ефірі телемарафону, передає «Українська правда».

Сергія Череватого попросили прокоментувати дані британської розвідки, яка заявила, що штурм російськими військами Бахмута значною мірою зупинився, що насамперед є наслідком значного виснаження сил окупантів.

«Це ще потребує аналізу. Але останні три дні показують, що сьогодні на Бахмутському напрямку було 18 боєзіткнень, ще недавно їх було від 30 до 50. Але це потребує детальнішого аналізу і, я думаю, найближчий тиждень це покаже. Поки що Бахмут залишається епіцентром бойових дій, напрямком головного удару противника», - наголосив Сергій Череватий.

Він також повідомив, що за поточну добу противник на Бахмутському напрямку 178 разів відкривав артилерійський вогонь, відбулося 18 боєзіткнень і 5 авіаударів. Тільки в районі самого міста Бахмут відбулося 40 обстрілів і 16 боєзіткнень, 182 окупанти було знищено й 218 зазнали поранень.

Підготувала Анастасія АндрійчукLeopolis.news