logo
30/05
29/05
2 ...

Львів сьогодні попрощається з двома загиблими військовими

29-03-2023 09:18668

Львів сьогодні попрощається з двома загиблими військовими
Фото: ЛМР

Сьогодні, 29 березня, Львів попрощається з двома Героями. Михайло Чучман та Петро Солотва загинули в бою з російськими загарбниками. Мерія закликає львів’ян та гостей міста долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів і святкувань.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

Чин похорону Героїв розпочнеться об 11:00 год у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 – міська церемонія прощання на площі Ринок.

Поховають Героїв на Личаківському кладовищі.

Маршрут похоронної процесії: Гарнізонний храм свв. апп. Петра і Павла УГКЦ (вул. Театральна, 11) – пл. Катедральна – пл. Ринок (міська церемонія прощання) – вул. Руська – вул. Підвальна – вул. Володимира Винниченка – пл. Соборна – вул. Пекарська – вул. Шімзерів – вул. Мечникова – Личаківський цвинтар.

Біографічні довідки Героїв

Петро Солотва (21.07.1992-24.03.2023). Уродженець села Скнилів Львівської області.

Навчався у Скнилівському закладі загальної середньої освіти І-ІІ ступенів. Здобував професійно-технічну освіту у Державному професійно-технічному навчальному закладі «Червоненське вище професійне училище».

Після завершення навчання протягом 2010-2012 років проходив військову службу у Військово-Морських Силах у Севастополі.

У 2014 році виконував бойові завдання у зоні проведення антитерористичної операції у лавах 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України. Після повернення до цивільного життя працював у будівельній сфері.

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини від окупантів та боронив державу у складі тієї ж 24-ї бригади імені короля Данила.

У Петра Солотви залишилися батьки, дружина, двоє сестер та двоє братів.

Михайло Чучман (21.11.1971-25.03.2023). Уродженець села Підлисся Львівської області, згодом проживав у селі Черемошня.

Навчався у Білокамінському закладі загальної середньої освіти I-III ступенів імені Маркіяна Шашкевича. Закінчив колишнє Професійно-технічне училище №56 міста Львова. Після завершення навчання проходив військову службу у лавах ракетних військ.

У мирний час обіймав посаду електрика на Державному підприємстві «Львівприлад», надалі працював на Приватному підприємстві «Бекас-Буд».

У 2015 році виконував бойові завдання у зоні проведення антитерористичної операції у складі 79-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

Із початком повномасштабного вторгнення рф став до лав 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України, займав посаду головного сержанта батареї, а згодом – роти. Боровся із окупантами на східному напрямку.

У Михайла Чучмана залишилися дружина, дві доньки та онука.

Підготував Володимир Піняжко, Leopolis.news