Сьогодні на Львівщину провели 100 медичну евакуацію: доправили людей із мінно-вибуховими травмами
https://leopolis.news/post/82731/sogodni-na-lvivshchynu-provely-100-medychnu-evakuaciyu-dopravyly-lyudey-iz-minno-vybuhovymy-travmamy-
29/03/2023
У більшості – мінно-вибухові травми, повідомив очільник Львівської ОВА Максим Козицький
Також є люди, які потребують високоспеціалізованого лікування онкопатології. Стан пацієнтів оцінюють як середньої важкості та важкий.
«З потяга їх транспортували у три медзаклади нашої області. Дякую благодійній організації «Лікарі без кордонів», Львівському обласному центру екстреної медичної допомоги і медицини катастроф та усім причетним до цієї медевакуації», - зазначив Максим Козицький.
За його словами, за сотню медичних евакуацій, які провели потягом «Лікарів без кордонів», у заклади охорони здоров’я Львівщини доправили 1412 пацієнтів, з них близько 150 – діти.
Підготувала Анастасія Андрійчук, Leopolis.news