У Львові розпочав роботу рекрутинговий центр «Азову»

https://leopolis.news/post/82739/u-lvovi-rozpochav-robotu-rekrutyngovyy-centr-azovu-

29/03/2023

Рекрутинговий центр бригади відкрили сьогодні, 29 березня, у приміщенні Львівського центру допомоги воїнам, що на вулиці Пекарській, 41, повідомляє пресслужба Львівської міськради.

Зараз «Азов» активно набирає нових бійців, адже нещодавно підрозділ став бригадою НГУ в складі «Гвардії наступу». Тому добровольці можуть записатися та отримати відповіді на всі питання, пов'язані зі службою в «Азові», у рекрутерів центру.

«Запрошуємо охочих вступати в наші лави. Ми ніколи не зраджуємо своїм принципам, адже добровільно підготовлена людина є мотивованою у боротьбі. Ми ростемо і розвиваємося, і ви можете це робити з нами. Ви можете допомагати країні у цей вирішальний час, бо всі ключові питання зараз вирішуються на полі бою», – розповів Ілля Самойленко, позивний «Гендальф», т.в.о. заступника командира по роботі з особовим складом бригади «Азов».

Для вступу до бригади «Азову» потрібно заповнити  анкету  або пройти телефонну співбесіду за номером: 073 033 43 08. Усі вимоги до кандидатів – стандартні. Після цього потенційного кандидата запросять на співбесіду, яку проводять бійці-ветерани «Азову». Після співбесіди та позитивної резолюції, кандидат подає необхідні документи у військову частину. Після зарахування та прийняття присяги, відбудеться загальна військова підготовка. Опісля рекрут отримує шеврон та стає повноцінним бійцем «Азову».

«Я сам – доброволець. Найперше, потрібно мати мотивацію захищати нашу країну у такий складний час. У нас всі виконують ту функцію, до якої мають хист, а всього іншого – ми навчимо. Ми набираємо людей різних спеціальностей, і готові прийняти усіх – за умови проходження співбесіди та належного стану здоров’я», – наголошує Данило Шатило, позивний «Данте», голова рекрутингу.

Метою центру є рекрутинг та інформаційно-просвітницька діяльність з людьми, а також налагодження співпраці з волонтерами та благодійними фондами.

«Львівський центр допомоги воїнам працює з 2016 року. Ми допомагали учасникам АТО/ООС до повномасштабного вторгнення, і продовжуємо це робити зараз. У 2022 році у нас був центр комплектування тероборони наших місцевих громад, тому ми розуміємо, якою буде ця робота, і будемо допомагати хлопцям. У нас є фахові психологи і юристи, які зможуть надати фахову допомогу, і загалом ми раді вітати у своїх рядах наших воїнів», – підсумувала Світлана Ткачук, керівниця Львівського центру допомоги воїнам.

Офіційна сторінка бригади НГУ «Азов» – https://instagram.com/azov.media?igshid=YmMyMTA2M2Y

Підготувала Анастасія АндрійчукLeopolis.news