logo
22/06
21/06
20/06
19/06
18/06
14/06
2 ...

На Стрийщині судитимуть пенсіонера, який зарізав свого сина-пияка

29-03-2023 17:561569

На Стрийщині судитимуть пенсіонера, який зарізав свого сина-пияка

Прокурори Стрийської окружної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт відносно місцевого мешканця через вбивство сина (ч. 2 ст. 121 КК України, нанесення умисного тяжкого тілесного ушкодження, що спричинило смерть потерпілого).

Як інформує відділ інформаційної політики Львівської обласної прокуратури, слідство встановило, що в одному із сіл Стрийського району обвинувачений проживав разом із своєю дружиною та їхнім 47-річним сином.

Між чоловіками часто виникали конфлікти. Причиною було зловживання алкоголем потерпілим, а так як він був безробітним, гроші на алкоголь і прожиття брав у батьків-пенсіонерів.

Під час застілля між родичами виник черговий конфлікт, в ході якого фігурант взяв кухонний ніж та наніс удар в спину потерпілому.

Сина з отриманими травмами було госпіталізовано у лікарню. Однак від тяжких тілесних ушкоджень останній помер через добу.

Наразі обвинувачений знаходиться під вартою.

Досудове розслідування здійснювали слідчі відділу поліції №3 Стрийського районного відділу поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області.

Leopolis.news