logo
08/06
2 ...

Науковці Львівщини зможуть узяти участь у конкурсі досліджень національно-визвольної боротьби українського народу XX століття

30-03-2023 19:05295

Науковці Львівщини зможуть узяти участь у конкурсі досліджень національно-визвольної боротьби українського народу XX століття
Фото: Львівська обласна рада

Сьогодні, 30 березня, депутати затвердили положення про обласний конкурс проєктів на отримання ґрантів для проведення історичних досліджень подій національно-визвольної боротьби українського народу у XX ст.

Про це повідомляє пресслужба Львівської обласної ради.

Положенням також визначається процедура створення конкурсної комісії для організації і проведення конкурсу.

До участі в конкурсі запрошуються науковці або групи науковців, наукових і науково-дослідних установ Львівської області, які подають на розгляд комісії дослідження подій національно-визвольної боротьби українського народу у XX ст.,  які стосуються Львівської області.

«Це важливий конкурс для формування державної політики щодо історичних досліджень національно-визвольної боротьби нашого народу, особливо у 20 столітті, яким ми покажемо приклад усій Україні», - наголосив голова комісії з питань культури, інформаційної політики та промоції Святослав Шеремета.

За його словами, це також буде хорошою  фінансовою підтримкою для наших науковців та досліджень історії України.

Переможці конкурсу отримають грошову винагороду з обласного бюджету в межах Програми відновлення, збереження національної пам’яті та протокольних заходів.

Підготувала Ольга Балух, Leopolis.news