logo
31/05
30/05
2 ...

Бізнесмен та екскандидат у депутати від «Слуги народу» у Чернігові зламав камеру телевізійникам

31-03-2023 14:21262

Бізнесмен та екскандидат у депутати від «Слуги народу» у Чернігові зламав камеру телевізійникам
Фото: Суспільне. Чернігів

Знімальній групі телеканалу «Дитинець» в кафе у центрі Чернігова розбили камеру під час зйомок. 

Про це повідомляє «Суспільне».

Як стверджує журналістка Наталія Мєдвєдєва, зробив це чернігівський бізнесмен й екскандидат у депутати міськради від партії «Слуга народу» Сергій Берестовий. З її слів, журналісти намагалися взяти коментар у депутата міської ради від «Слуги народу» Юрія Тарасовця, через його відсутність на засіданні сесії.

Наталія Мєдвєдєва. ФОТО: Суспільне Чернігів

«Ми випадково дізналися, що Юрій Тарасовець замість того, щоб бути на сесії знаходиться у цьому закладі. Приїхали сюди запитати його чому він не на сесії?», — говорить Мєдвєдева.

Разом з Тарасовцем у кафе був Сергій Берестовий.

«Коли ми зайшли туди, разом з камерою, то Юрій почав тікати від нас, а його компаньйон чи друг, я не знаю, який сидів, почав бити нашу камеру і зламав її. Він дуже схожий на Сергія Берестового», – каже вона.

Журналістка встигла зняти на телефон, як цей чоловік погрожував їм зламати камеру.

«Я питаю чого ти мене знімаєш? Хочеш, я зламаю твою камеру? Камеру викинь свою! Я фізична особа, чому ви мене знімаєте? Ви чому мене знімаєте?», – говорить чоловік.

Максим Черненок йде від журналістів Суспільного. ФОТО: Суспільне Чернігів

Журналісти «Суспільного» зв’язалися із Сергієм Берестовим, він відмовився коментувати ситуацію телефоном, запропонував зустрітися наступного дня.

За інформацією речниці національної поліції в Чернігівській області Наталії Слабеняк, за цим фактом поліція відкрила провадження за ч. 1 ст. 171 ККУ (перешкоджання законній професійній діяльності журналістів). Санкція статті передбачає штраф, арешт на строк шість місяців, або обмеження волі на строк до трьох років.

Біля кафе, у якому розбили камеру знімальній групі «Дитинця», журналісти «Суспільного» зустріли ще одного з депутатів міської ради від «Слуги народу» — Максима Черненка.

Телеканал «Дитинець», згідно з державним реєстром, має юридичну назву ТОВ «Телерадіоорганізація «Ліга». Його власник Руслан Дубинка, бізнес-партнер тимчасово відстороненого Чернігівського міського голови Владислава Атрошенка через опосередкованих осіб.

Автомобіль Юрія Тарасовця. ФОТО: Суспільне Чернігів

Юрій Тарасовець, який, також був у цей час біля кафе, сів у своє авто та поїхав, не давши коментарів з цього приводу.

Нагадаємо, що на 30 березня у Чернігові було заплановано чергове засідання сесії міськради, яке станом на 16:00 не розпочалося. Виконувач обов'язків міського голови Олександр Ломако заявив, що перед сесією чотирьох депутатів викликали на допити до СБУ, двох депутатів викликали до військкомату, а Ірину Должикову правоохоронці зняли з потягу.

Підготувала Ольга Балух, Leopolis.news