logo
08/06
07/06
05/06
04/06
03/06
02/06
01/06
31/05
2 ...

Опублікували демонстраційний варіант тесту НМТ з іспанської мови

31-03-2023 16:00250

Опублікували демонстраційний варіант тесту НМТ з іспанської мови
Фото: jit.academy

Фахівці УЦОЯО підготували демонстраційні варіанти тестів НМТ з усієї лінійки предметів НМТ. Відсьогодні потенційні учасники тестування можуть виконати завдання з іспанської мови. Онлайновий НМТ з цього предмета доступний за посиланням.

Про це повідомляє пресслужба МОН.

Під час роботи в онлайн-середовищі варто зважати на те, що інтерфейс запропонованого тестувальника відрізняється від того, який буде на реальному НМТ, однак за структурою, типами завдань, тривалістю їхнього виконання демонстраційний варіант аналогічний вступному тесту.

У тестах з іноземних мов на реальному тестуванні не буде завдань з відкритою формою відповіді, як не буде і завдань з аудіювання. Тому їх немає і в демонстраційному варіанті тесту.

Якщо в учасника тестування повільний інтернет або відсутні умови, щоб працювати протягом 60 хвилин за комп’ютером / з планшетом / телефоном, файл із демонстраційним варіантом тесту з іспанської мови можна завантажити на свій пристрій, виконати завдання і звірити відповіді з правильними. 

Нагадуємо, що у спеціальному онлайн-середовищі Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти можна пройти демонстраційні тести з усіх предметів НМТ:

українська мова;

математика;

історія України;

фізика;

хімія;

англійська мова;

біологія;

німецька мова;

французька мова.

Підготував Володимир Піняжко, Leopolis.news