Про це інформує прес-служба ЛМР.
Відтак, містян запрошують долучитись до хімічних експериментів та наукових дослідів і дослідження мікроорганізмів.«Ми всіх люб’язно запрошуємо на площу перед Центром Довженка — найбільшу площу, яка є в місті. Закликаємо батьків брати своїх дітей і йти дивитися на різні експерименти, які будуть відбуватися у напрямі хімії, біології та фізики. Загалом на території площі у нас буде понад 12 різних цікавих секцій», — зазначив заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко.
Програма фестивалю, інспірована концепцією «Міфи vs Наука», передбачатиме три блоки:
— виставку учасників фестивалю із проведенням експериментів і дослідів;
— пізнавальні лекції;
— «Науково-ностальгічну вечірку».
«Наші «Наукові пікніки» будуть цікаві для всіх — від 2 до 102 років. У нас буде безліч цікавих дослідів й експериментів. Темою фестивалю стане одвічна боротьба вигадок та доказів — «Міфи vs Наука», і на наших відвідувачів чекатиме надзвичайно міфічне шоу.
Учні, вчителі, викладачі та студенти матимуть змогу побачити екзотичних тварин, наномолекулярне морозиво, різноманітні роботи, кристали й навіть алмази. Також відвідувачі зможуть взяти участь у різноманітних майстер-класах: з айкідо від Академії Айкібудзюцу, з надання першої допомоги, зі створення абетки та каліграфії від Академії друкарства, буде також можливість створити свій шедевр на графічному планшеті. Окрім того, діти матимуть нагоду відчути себе пожежником зі справжніми рятувальниками та в пожежній машині", — зазначила координаторка проекту Lviv Open Lab Олена Павлюк.
Також директорка ЛКП Центр Довженка відзначила, що на фестивалі відбудеться пізнавальна лекція Дарії Озерної:
«Для нашого Центру Довженка звичайно важливими є не лише культурні події, а й, першочергово, розвиток дитини. Уже не вперше ми проводимо різні розвиваючі та наукові заходи для дітей. Так, нам приємно, що вже вдруге у нашому Центрі відбуватиметься лекція відомої біологині, ведучої радіоблогу „ФізКультура“ Дарії Озерної. Це чудово, коли діти можуть одразу обрати собі професію і ще з дитинства визначити те, що є для них справді цікавим», — зазначила вона.
«Ми вважаємо, що розвиток дитини повинен починатись із креативності, розвитку інтелектуальних і мистецьких здібностей. Ми на своїх уроках часто використовуємо різні цікаві технології. Вони сприяють тому, що діти можуть поєднати і творчість і технології», — додали представники «Школа Дружня до Дитини».
Організатори фестивалю: проєкт Lviv Open Lab, міський простір інноваційної освіти, Львівська міська рада та ЛКП Центр Довженка. Партнери заходу: Xema, Школа Дружня до Дітей, Think Global, школа «Бояр», Robocode та Навчально-методичний центр
Leopolis.news