Львівський прикордонник виборов «срібло» на чемпіонаті Європи з пауерліфтингу

09/05/2023

Як інформує пресслужба ДПСУ, участь у змаганнях взяв військовослужбовець Львівського прикордонного загону майстер спорту України вихованець фізкультурно-спортивного клубу «Гармонія» міста Глухів, майор Степанов Андрій. У ваговій категорії до 74 кг Андрій посів ІІ місце та став срібним призером чемпіонату Європи з пауерліфтингу.

Незмінним тренером Андрія з 2014 року залишається Фелікс Колтаков – заслужений тренер України майстер спорту України з пауерліфтингу.

Андрій Степанов виборов «срібло» з результатом у сумі триборства 687,5 кг (присідання 270 кг + жим лежачи 165 кг + станова тяга 252,5 кг).

Андрій Степанов уже має великий багаж перемог. Він є майстром спорту України з пауерліфтингу, багаторазовим чемпіоном та призером змагань.