logo
22/07
2 ...

16 молодіжних центрів Львівщини отримали гранти від UNICEF

25-05-2023 21:28758

16 молодіжних центрів Львівщини отримали гранти від UNICEF
Фото: ЛОР

У Львові оголосили переможців конкурсу «Розвиток мережі молодіжних центрів та просторів у Львівській області».

Про це повідомляє пресслужба Львівської обласної ради.

У конкурсі перемогли 16 центрів: Стрілківський молодіжний центр, Молодіжний центр «Вперед і Вгору» Добросинсько-Магерівської ТГ, Старосамбірський молодіжний центр, Молодіжний центр Журавненської селищної ради, Молодіжний центр Бориславської громади «Файно хаб», Молодіжний центр Куликівської селищної ради, Молодіжний центр Сколівського центру дитячої та юнацької творчості, Молодіжний центр «Підйом» Золочівської ТГ, Рава-Руський молодіжний центр, Бродівський молодіжний центр, Самбірський молодіжний центр, Молодіжний центр Ходорівської міської ради, Тростянецький молодіжний центр, Миколаївський молодіжний центр, Молодіжний сектор «Під КОЦом» Дрогобицької ТГ, Комарнівський молодіжний центр.

Профінансував конкурс Дитячий фонд ООН (UNICEF) в Україні.

«Ми вважаємо, що молодіжні центри можуть стати центрами громад, де молодь може збиратися, впроваджувати свої проєкти та розвивати свої навички», – зазначила Нінке Воппен, голова Львівського офісу UNICEF.

У конкурсі брали участь команди територіальних громад у складі не менше 5 осіб. Номінанти готували проєкт центру, план діяльності, розповідали про стратегію та основні цілі, цінності, напрями діяльності центру.

«Наша візія – щоби молодь не покидала країну і мала локації та простори, де б могла зустрічатися, генерувати ідеї, працювати над планами і втілювати їх у життя», – розповів Роман Хім’як, керівник управління молоді та спорту Львівської ОВА.

Найбільшу кількість балів здобула команда Стрілківської громади. В школах громади навчаються близько 800 учнів, половину з яких старшокласники.

«Найперше нам потрібно облаштувати приміщення. Сільська громада об’єднує 21 село, але місця для молоді і приміщення для центру немає. Ми хочемо зробити крутий, класний, сучасний і просторий простір для нашої молоді. Плануємо зробити його в центрі села Стрілки, у народному домі. І облаштувати його так, щоби там можна було проводити заходи різноманітного характеру: тренінги, семінари, письменницькі і поетичні вечори а також різні драйвові, круті молодіжні штуки», – повідомила Наталія Хром, завідувачка Молодіжного центру Стрілківської громади.

Організаційно провів конкурс Комунальний заклад Львівської обласної ради «Львівський обласний молодіжний центр».

«Я бачу у молоді потенціал, ентузіазм і мотивацію зробити своє, у своїй команді, зробити щось цінне і зробити це для розвитку громади, – розповів Іван Сапса , т.в.о директора Львівський обласний молодіжний центр. – Як обласний молодіжний центр ми хотіли створити для молоді такі умови, щоби вони повірили, що у конкурентній боротьбі вони зможуть виграти для себе щось цінне і здобудуть перемогу за ресурси».

Конкурс проводився у рамках імплементації проєкту «Розвиток мережі молодіжних центрів та просторів у Львівській області» за фінансової підтримки Дитячого фонду ООН (UNICEF) в Україні».

Максимально можливий обсяг фінансування одного молодіжного центру становить 420 000 грн. Отримані кошти можна використати на ремонт молодіжного центру, його облаштування, закупівлю необхідного інвентарю та техніки, а також для проведення заходів.

Підготував Володимир Піняжко, Leopolis.news