logo
22/09
2 ...

Студентам Львівського ветуніверситету розповідали, як іпотерапія може допомогти в реабілітації

28-05-2023 13:18758

Студентам Львівського ветуніверситету розповідали, як іпотерапія може допомогти в реабілітації
Фото: Львівського ветуніверситету

У «Каретному дворі» для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня освітньої програми «Фізична терапія, ерготерапія» кафедри реабілітації та здоров’я людини практичне заняття з іпотерапії провела фахівець своєї справи - Валентина Банас.

 

Про це повідомляє пресслужба Львівського ветуніверситету.

Студенти 4 курсу факультету громадського розвитку та здоров’я мали змогу не лише ознайомитися з конями торійської породи, однією з найкращих та перспективних порід для іпотерапії, але і спробувати себе у ролі і пацієнта і іпотерапевта.

Фахівці-іпотерапевти першочергово повинні вміти поводитись із конем, його засідлати та доглянути, що на даному практичному занятті навчалися наші здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) рівня освітньої програми «Фізична терапія, ерготерапія» під керівництвом досвідчених фахівців «Каретного двору».

Дане заняття відбутися за сприяння в.о. завідувача кафедри реабілітації та здоров’я людини, кандидату фізичного виховання Івасик Наталії Орестівни та асистента кафедри Куртяк Ірини Богданівни.

Кафедра реабілітації та здоров’я людини вдячна доктору ветеринарних наук, завідувачу кафедри епізоотології Куртяку Богдану Михайловичу за допомогу організації виїзного заняття.

Студенти щиро вдячні власниці «Каретного двору» пані Валентині та її донці Наталі за професіоналізм та позитивні емоції.

Підготував Володимир Піняжко, Leopolis.news