logo
02/10
2 ...

У Львові відбудеться презентація книги глави УГКЦ

29-05-2023 19:581435

У Львові відбудеться презентація книги глави УГКЦ
Фото: з архіву, автор: Роман Балук

У Львові відбудеться презентація україномовного перекладу книги Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава «Скажи мені правду. Діалоги про сенс життя».

Захід відбудеться 31 травня об 11:00 в актовому залі Львівського національного університету ім. І. Франка (вул. Університетська, 1), повідомляє пресслужба Львівської міської ради.
Ця книга вперше вийшла у світ в Італії у 2018 році у формі діалогу з о. Паоло Асоланом, професором Папського латеранського університету в Римі.

«Скажи мені правду. Діалоги про сенс життя» – це діалог представника наукового середовища західної культури та Предстоятеля найбільшої Східної католицької Церкви, побудований на трьох богословських чеснотах: вірі, надії і любові. Для професора Асолана важливо зрозуміти, як ці три богословські чесноти об'явилися в житті та мученичому свідченні Української Греко-Католицької Церкви, звідси і головне його зацікавлення: якою є її духовна спадщина, історія, а найголовніше – що вона може запропонувати західному  секуляризованому світу. Золотою ниткою, що протягається крізь увесь діалог, є питання про правду в добу «постправди».

Автором передмови є кардинал П’єтро Паролін, Державний секретар Святого Престолу (Ватикан), післямову написав Андреа Гальярдуччі, журналіст та ватиканський оглядач.  

Переклад на українську мову здійснив Центр італійської мови і культури  ЛНУ ім. І. Франка спільно із Секретаріатом Глави УГКЦ в Римі.

Книга вийшла друком у видавництві «Фоліо».

Підготувала Анастасія Андрійчук Leopolis.news