logo
28/09
27/09
2 ...

Жінка з Бахмута надіслала лист-подяку лікареві – співробітнику ЛНМУ за порятунок її пораненого сина

02-06-2023 17:34401

Жінка з Бахмута надіслала лист-подяку лікареві – співробітнику ЛНМУ за порятунок її пораненого сина

На ім’я ректора ЛНМУ імені Данила Галицького, академіка НАМН України, професора Бориса Зіменковського надійшов подячний лист від громадянки Людмили Федас з Бахмуту. 

Про це повідомляє відділ комунікації та промоції Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького.

У листі вона висловлює щиру вдячність співробітникові кафедри медицини катастроф та військової медицини нашого Університету, кандидату медичних наук, доцентові Віктору Козопасу за самовіддану працю та надання медичної допомоги її пораненому синові, за проведену операцію, «золоті руки» та чуйне ставлення. 

Так, наш колега упродовж восьми місяців на базі Клінічної лікарні Святого Пантелеймона сумлінно виконував свої лікарські обов’язки, крок за кроком підтримуючи пацієнта після важкого осколкового поранення. 

«Низький Вам уклін, шановний наш Лікарю! – йдеться у листі. – Велика подяка і шана за важку і таку необхідну працю, за людяність та чистоту Вашого серця! Завдяки Вам мій син Дмитро буде мати змогу продовжувати радіти життю. Я ще не знаю, куди далі нас поведе доля (наше найдорожче місто Бахмут згоріло вщент, ми залишилися без помешкання), але вірю, що мій син встане на ноги, завдяки таким лікарям. Бажаю вам всім здоров’я та фізичних сил, терпіння та стійкості духу, благополуччя вашим сім’ям. Слава Україні!».

Leopolis.news