logo
28/09
27/09
26/09
2 ...

єЧерга: за недостовірні дані система скасовуватиме запис

04-06-2023 19:25266

єЧерга: за недостовірні дані система скасовуватиме запис
Фото: autogid.pro

Команда проєкту «Електронна черга перетину кордону» постійно працює над удосконаленням Системи, щоб зробити її більш зручною для користувачів та підвищити її захист.

Як інформує «Укртрансбезпека», моніторинг записів користувачів показав: однією з поширених проблем є внесення в Систему недостовірних даних з метою стати в єЧергу раніше, ніж це передбачено правилами, а саме — записати машину в єЧергу без вантажу, але згодом її завантажити.

«Ми вирішили цю проблему: якщо запис в єЧергу зроблено на машину без вантажу, а пізніше її завантажили, то система скасує такий запис», – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, новий механізм почнуть застосовувати уже з понеділка, 5 червня, і діятиме він постійно.

єЧерга буде порівнювати список порожніх вантажівок з базою митних декларацій.

Вантажівки, до яких після реєстрації в єЧерзі будуть виявлені митні декларації, будуть відмічені в системі спеціальною позначкою і згодом видалені з єЧерги.

 «Радимо вже скасувати чергу і записатись в неї з коректними даними про вантаж тим, хто наразі зареєстрував порожню автівку, але планує перетинати кордон з вантажем. Перереєстрація в черзі дозволить вам зекономити час», – відзначили в Укртрансбезпеці.

 Leopolis.news