ІЗРАЇЛЬ ЗАЗІХАЄ НА ПІВДЕНЬ УКРАЇНИ? | Блог Ростислава Новоженця

https://leopolis.news/post/90445/izral-zazihae-na-pivden-ukrany--blog-rostyslava-novojencya

05/08/2023

Ось і недавно чергове шило вилізло із мішка. Ізраїльський політик Аріель Маром привідкрив таємниці двору про намір його держави створити в Україні екстериторіальний анклав. Йдеться про південні області України, які нині потерпають від російської агресії. Мовляв, Ізраїль вже домовився з Президентом України В. Зеленським взяти цю територію під свою опіку в довгострокову оренду на 99 років і, начебто, така угода вже підписана. Ізраїль має намір переселити на південь України близько 1 млн євреїв і натомість відновити орендовану територію після воєнних руйнувань.

Виходить, що кінцевим вигодонабувачем з російсько-української війни прагне стати Ізраїль, хитрі вуха якого часто стирчать у світових аферах? І чи не макнув бува Ізраїль руки в брудну кремлівську затію із війною проти України?

P.S. Алія́ (івр. עליי‎, буквально «підйом», «сходження догори», «піднесення») — репатріація євреїв до Ізраїлю, а перед заснуванням Держави Ізраїль — до Землі Ізраїльської. Є одним з основних понять сіонізму, нині закріпленим у законі Ізраїлю «Про повернення».

Ростислав Новоженець,

заступник голови Української Республіканської партії