Тестування єЧерги для автобусів поширять ще на 5 пунктів пропуску

https://leopolis.news/post/91216/testuvannya-echergy-dlya-avtobusiv-poshyryat-shche-na-5-punktiv-propusku

18/08/2023

Йдеться про ще п’ять пунктів пропуску у Львівській, Чернівецькій та Закарпатській областях. Загалом тестування охопить вже сім пунктів перетину кордону, повідомляє Мінвідновлення.

«За три тижні тестування нової послуги для автобусів у Волинській області кордон за записом перетнуло близько однієї тисячі автобусів. У той же час етап тестування дозволяє нам фіксувати пікові години та дні на пункті пропуску, щоб планувати опцію слотування для регулярних та нерегулярних маршрутів. Це означає, що водії надалі зможуть обирати конкретний час для перетину кордону, наприклад, часовий слот із 10 до 12 години дня чи інший», – пояснив заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Сергій Деркач.

Окрім пунктів пропуску “Ягодин – Дорогуськ” та “Устилуг – Зосин”, тестування буде поширено на наступні пункти пропуску:

Краківець – Корчова (Львівська область)

Шегині – Медика (Львівська область)

Порубне – Сірет (Чернівецька область)

Мамалига – Крива (Чернівецька область)

Чоп – Захонь (Закарпатська область)

У Львівській та Чернівецькій областях тестування почнеться з понеділка, 21 серпня, у Закарпатській – з середи, 23 серпня.

Щоб перетнути кордон дані водія та автобуса мають бути внесені в систему єЧерга. Для цього варто зареєструватись на сайті єЧерга https://echerha.gov.ua/ та обрати потрібний прикордонний перехід. Реєстрація буде доступна за день до старту руху, тобто 20 серпня для пунктів пропуску із Львівської та Чернівецької областей та 22 серпня для Закарпатської області. Йдеться як і про регулярні автобусні маршрути, так і нерегулярні. Таким чином, всі автобуси, що перетинають вказані пункти пропуску, повинні бути зареєстровані в системі.

Довідково. З моменту запуску проєкту єЧерга у грудні минулого року за допомогою єЧерги кордон перетнуло майже 340 тисяч тисяч вантажівок та зареєструвалось понад 60 тисяч водіїв цих транспортних засобів. 

Проєкт «Електронна черга перетину кордону» реалізується Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України у співпраці з Міністерством цифрової трансформації України, Укртрансбезпекою, Державним агентством відновлення та розвитку інфраструктури України, Державною митною службою України та Державною прикордонною службою України за підтримки USAID / UK aid проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/ TAPAS.

Leopolis.news