Україна буде українською! | Блог Ростислава Новоженця

https://leopolis.news/post/91562/ukrana-bude-ukranskoyu--blog-rostyslava-novojencya

24/08/2023

Вітаю з нашим величним національним святом – Днем новітньої Незалежності України! 

Пам’ятаймо, що 24 серпня 1991 року наша Незалежність була не лише проголошена, але по суті відновлена й продемонструвала тяглість державотворення: від самостійних УНР (22 січня 1918 року), Української Держави (29 квітня 1918 року), ЗУНР (19 жовтня 1918 року), Карпатської України (15 березня 1939 року) та Української Держави (30 червня 1941 року). Отже, нашій державі сьогодні не 32, а щонайменше – 105 років. А взагалі українська державність має багатотисячолітню історію і бере свій початок  від найдавнішої держави світу – трипільської Аратти (VI тис. до н.е.).  Велика Скіфія, Русь (Київська), Військо Запорозьке та Гетьманщина – це також наші державні надбання. Отже, ми – державно зріла нація.

І це – неправда, що сучасна українська держава нам «впала з неба». Не раз в історії наша земля рясно скроплювалась українською і ворожою  кров’ю. Сьогодні Україна відстоює своє право на Незалежність у збройній боротьбі зі споконвічним ворогом – московією. Наша боротьба – справедлива, бо ми воюємо на своїй землі за право на існування, тому обов’язково переможемо! З нами Бог! Нас підтримує цілий сонм українських вояків, які у різні часи боролись і полягли за  Незалежність України.

Відзначаючи чергову річницю Незалежності, ми, Українці, повинні усвідомити, що справжньої незалежної держави досі не маємо, бо не стали, як етнос, господарями в Україні. Адже на ключових посадах в державі перебувають здебільшого представники національних меншин, вони ж домінують серед олігархів і відповідно контролюють фінансові потоки та власність у нашій державі. На цьому неодноразово наголошував і автор Акту про Незалежність України, тодішній голова УРП Левко Лук’яненко, що символічно народився в цей день за 63 роки до вікопомної події. Левко Лук’яненко завжди закликав боротись не за будь-яку, а саме за «українську Україну». Вже 5 років як немає Левка Лук’яненка, а боротьба за «українську Україну» триває з новою силою!

Слава Нації! Ми переможемо! Смерть ворогам!

Заступник голови Української Республіканської партії Ростислав НОВОЖЕНЕЦЬ