logo
03/12
01/12
30/11
28/11
25/11
24/11
20/11
03/11
30/10
20/10
12/10
10/10
07/10
2 ...

У Львівському обласному центрі еколого-натуралістичної творчості відбувся день відкритих дверей

04-09-2023 21:301707

У Львівському обласному центрі еколого-натуралістичної творчості  відбувся день відкритих дверей
Фото: ЛОЦЕНТУМ

У неділю, 3 вересня, КЗ ЛОР «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді»  привітно зустрів школярів міста Львова та області, які цікавляться природничими науками, хочуть навчитися пізнавати, розуміти та охороняти довкілля.

Про це йдеться у повідомленні ЛОЦЕНТУМ. 

Відвідувачі поринули у пізнавальну мандрівку дивовижного та неповторного світу флори і фауни, були учасниками цікавих дослідів у STEM-лабораторії. Педагоги провели для гостей екскурсію на учнівську навчально-дослідну земельну ділянку та еколого-освітньою виставкою «Планета ЗОО», презентували роботу гуртків ЛОЦЕНТУМ та запропонували дітям і дорослим «поспілкуватися» з тваринками контактного зоокуточка «Дружній до дітей».

 На різноманітних майстер-класах школярі мали змогу опанувати мистецтво бачити світ у незвичних деталях, розвинути почуття прекрасного та можливість творити справжні дива власними руками. Надзвичайно цікаво було дітям під час майстер - класу «Диво-квіти», де вони вчилися створювати й аранжувати букети з квітів із мильної піни, гармонійно поєднували кольори, дізнались про техніки та способи миловаріння, варіанти складання букетів.

 

Дітей, яких цікавить природа рідного краю, хочуть досліджувати навколишній світ, творити красу своїми руками та мають бажання розвиватися у цьому напрямі - запрошуємо у гуртки нашого  Центру. Для занять є належна матеріально-технічна база: STEM-лабораторія, лабораторія закритого та відкритого ґрунту, лабораторія акватераріумістики, декоративного птахівництва та дрібного тваринництва.

Записатися у безкоштовні гуртки ЛОЦЕНТУМ можна безпосередньо у Центрі.

Leopolis.news