У Львові очищають від сміття озеро на вул. Тернопільській

https://leopolis.news/post/92575/u-lvovi-ochyshchayut--vid-smittya-ozero-na-vul-ternopilskiy

11/09/2023

За словами голови Сихівської районної адміністрації, такі роботи на водоймі проводять вперше. Ставок почистять від сміття, очистять береги, вивезуть намул, облаштують береги та перелив, повідомляє пресслужба Львівської міськради.

За даними управління екології та природних ресурсів Львівської міськради, водойма, розташована на вул. Тернопільській, потребує очищення від побутових відходів і укріплення берегів.

«Це невеличке озеро на Тернопільській не очищалося фактично від часу, коли з'явилось. Тобто мінімум 30 років. Тому цьогоріч передбачено 150 тисяч гривень для очищення озера від намулу і сміття, яке з роками накопичилося під водою. Мусимо провести першочергові роботи, аби озеро не перетворилось на сміттєзвалище.

 Зараз тривають роботи. Попередньо спустили воду, наскільки можливо, його осушили. Зараз працює техніка. На дні знайшли навіть стару карусель», – розповів голова Сихівської районної адміністрації Андрій Зозуля.

На водоймі, розташованій на вул. Тернопільській, заплановано:

  • вивезення намулу 100 м3;
  • вивезення сміття;
  • підготовка ґрунту для влаштування газонів та посів газонів по берегах;
  • влаштування переливу.

Відновлення водойми проводять на замовлення Сихівської районної адміністрації. Вартість робіт з покращення технічного стану та благоустрою ставка – 150 тисяч гривень.

Завершити роботи планують у жовтні 2023 року.Підготувала Анастасія АндрійчукLeopolis.news