logo
28/11
27/11
26/11
25/11
2 ...

У Мінагрополітики розповіли, що буде з цінами на овочі до кінця року

14-09-2023 20:13252

У Мінагрополітики розповіли, що буде з цінами на овочі до кінця року
Фото: УНІАН

Стрімкого зростання цін на овочі, як це було торік, в Україні цьогоріч бути не має.

На цьому наголосив перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький під час заходу, який організував Центр економічної стратегії (ЦЕС) спільно з German Economic Team (GET), повідомили в Мінагрополітики.

Експерти обговорили перспективи експорту нового врожаю, сезонні коливання цін на овочі, розвиток галузі переробки, а також про проблеми аграріїв.

Тарас Висоцький розповів, що аграрії центральних, західних, навіть північних регіонів країни почали системно вирощувати овочі. 

«Овочів цього року ми виростили в достатній кількості. Інше питання чи зможемо ми їх зберегти, бо інфраструктури для зберігання врожаю до весни не вистачає і вона не може з'явитися дуже швидко. Тому сезонні коливання цін на овочі все ж можуть бути», – відзначив перший заступник Міністра агрополітики.

Тарас Висоцький також розповів про інвестиції в переробну галузь. Зауваживши, що попри війну ця сфера розвивається і декілька десятків заводів у межах цього року вже запустилися, або перебувають на етапі

Підготувала Анастасія АндрійчукLeopolis.news