logo
28/11
27/11
26/11
25/11
2 ...

Податківці пояснили, як просто зареєструвати програмний РРО

15-09-2023 14:42216

Податківці пояснили, як просто зареєструвати програмний РРО
Фото: ілюстративне

У Головному управлінні ДПС у Львівській області поінформували, як здійснити програмний РРО.

Перш за все на обліку  має перебувати господарська одиниця, де буде використовуватись програмний реєстратор розрахункових операцій.

Про це суб’єкт господарювання повідомляє контролюючий орган  шляхом подання повідомлення про об’єкти оподаткування або об’єкти, пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність за формою № 20-ОПП. 

Реєстрація ПРРО здійснюється на підставі Заяви про реєстрацію програмного реєстратора розрахункових операцій за формою № 1-ПРРО, що подається у електронній формі за основним місцем обліку суб’єкта господарювання як платника податків через Електронний кабінет або засобами телекомунікацій. Після включення ПРРО до реєстру програмних реєстраторів розрахункових операцій такий ПРРО може використовуватись суб’єктом господарювання. 

Про сертифікати електронних підписів суб’єкт господарювання повідомляє шляхом подання в електронній формі повідомлення про надання інформації щодо кваліфікованих сертифікатів відкритих ключів, які застосовуються в ПРРО, за формою № 5-ПРРО.