Ворог атакував Львів «Шахедами»: виникла пожежа на складі, є постраждалі

https://leopolis.news/post/92976/vorog-atakuvav-lviv-shahedamy-vynykla-pojeja-na-skladi-e-postrajdali

19/09/2023

Близько 4:30 години ранку у Львові пролунали вибухи.

«У частині Львова гучно. Не називаємо локацій. Нічого не фотографуємо і не знімаємо! Інформаційна тиша!», – повідомив голова Львівської ОВА Максим Козицький у Telegram. 

Козицький також попередив про загрозу повторної атаки та що у Львові працює ППО. Він також повідомив про пожежу на промисловому складі.

«Унаслідок однієї зі сьогоднішніх атак по Львову почалася пожежа на промисловому складі. На цей момент з-під завалів дістали одну жінку. Вона травмована. На складах значна пожежа. На місці працюють всі профільні служби. Повітряна тривога триває! Небезпека нових атак залишається!», – повідомив згодом Козицький.

Згодом очільник Львівщини уточнив, що урезультаті нічної атаки постраждали дві людини.

«За уточненими даними, з-під завалів у Львові дістали двох людей – жінку та чоловіка. Жінка попередньо без травм. Чоловік у важкому стані. Більше інформації згодом. Дякуємо нашій Протиповітряній Обороні. Вона сьогодні гідно прийняла дуже складний виклик», – повідомив Козицький.

Відбій тривоги на Львівщині оголосили о 5.59.

Близько 7.00 міський голова Львова Андрій Садовий у Telegram повідомив, що після ракетного удару рух транспорту на вулиці Городоцькій від перехрестя з вулиці Патона до кільця в обидві сторони перекрито.

Там працює спецтехніка і відповідні служби. Він закликав за можливості оминати цю ділянку дороги.

Підготувала Ольга Балух, Leopolis.news