logo
14/07
13/07
12/07
2 ...

Для ЗСУ передали конфіскованих цигарок на 12 млн грн

19-09-2023 12:32535

Для ЗСУ передали конфіскованих цигарок на 12 млн грн
Фото: Львівська обласна прокуратура

Під час досудового розслідування за фактом вчинення злочинів у сфері незаконної господарської діяльності на потреби Збройних Сил України передано понад 400 000 пачок цигарок з фільтром та без фільтру, які відповідають державним стандартам якості. Їх орієнтовна вартість становить близько 12 млн грн.

Про це повідомляє відділ інформаційної політики Львівської обласної прокуратури.

Вищезгадані товари вилучені та арештовані в ході проведення обшуків у межах кримінального провадження за фактами незаконного придбання та зберігання з метою збуту незаконно виготовлених тютюнових виробів, а також незаконного придбання, зберігання, з метою використання при продажі товарів, підроблених марок акцизного податку (ч. 1 ст. 199, ч. 1 ст. 204 КК України).

У подальшому, слідчим суддею у відповідності до вимог ст. 100 КПК України, за участі учасників кримінального провадження, вирішено питання щодо речових доказів. Органу досудового розслідування надано дозвіл у передачі їх на потреби армії.

Тютюнові вироби передано представникам десяти військових частин Збройних Сил України.

Наразі у кримінальному провадженні проведено всі необхідні слідчі дії та закінчено досудове розслідування – скеровано обвинувальний акт до суду.

Досудове розслідування здійснювали детективи Територіального управління БЕБ у Львівській області.

Підготував Володимир Піняжко, Leopolis.news