logo
14/07
13/07
12/07
11/07
2 ...

Обсяг природного газу в сховищах сягнув необхідних 14,7 млрд кубометрів

19-09-2023 16:34483

Обсяг природного газу в сховищах сягнув необхідних 14,7 млрд кубометрів
Фото: Pay.vn.ua

Станом на 19 вересня загальний обсяг природного газу в підземних сховищах (ПСГ) сягнув 14,7 млрд кубометрів. Отже, план Кабінету Міністрів України з досягнення показника прогнозного балансу природного газу у сховищах, необхідного для проходження опалювального сезону, вдалося виконати достроково.

Про це заявив міністр енергетики України Герман Галущенко, пише Finance.ua.

Міністр додав, що таких результатів вдалося досягнути завдяки ефективній роботі нового менеджменту НАК «Нафтогаз України» та злагодженій роботі всіх компаній газової сфери — АТ «Укргазвидобування», АТ «Укртрансгаз» та Оператора ГТС України.

«Сьогодні вся енергетична та нафтогазова галузь активно готується до нового опалювального сезону, який буде проходити в умовах російських атак. Накопичення газу у наших сховищах із випередженням графіка - важливий внесок у забезпечення енергетичної безпеки країни», — зазначив міністр енергетики Герман Галущенко.

Нагадаємо, нещодавно Проєктом енергетичної безпеки USAID було опубліковано звіт щодо стрес- тесту, ініційованого Міненерго та змодельованого міжнародною експертною групою. За його результатами, українська ГТС та ПСГ готові успішно працювати в умовах воєнних викликів та у разі припинення транзиту російського газу.

Підготував Володимир Піняжко, Leopolis.news