logo
09/12
08/12
2 ...

Приміщення у центрі Львова вартістю понад 20 млн грн повернули громаді

21-09-2023 14:55302

Приміщення у центрі Львова вартістю понад 20 млн грн повернули громаді
Фото: mcip.gov.ua

Франківська окружна прокуратура Львова забезпечила виконання рішення суду та повернуто громаді міста нежитлові приміщення у центральній частині міста Львова.

Мова йде про приміщення загальною площею понад 137 кв м, розташовані в межах історичного ареалу, які взяті під охорону світової спадщини ЮНЕСКО. Оціночна вартість останніх становить близько 21 млн грн, інформує відділ інформаційної політики Львівської обласної прокуратури.

У повідомлені не уточнюють, де саме ці приміщення знаходяться.

Відповідачка придбала у власність половину квартир та частину підвальних приміщень багатоквартирного будинку.

Після чого, вона звернулась до одного із проектних товариств Львівщини, щоб об’єднати належні їй нежитлові приміщення загальною площею 28 кв м та інші нежитлові приміщення, які перебували у комунальній власності в єдину новоутворену групу нежитлових приміщень.

На підставі цього висновку, вона звернулась до державного реєстратора, який неправомірно зареєстрував право приватної власності на підвальні приміщення, загальною площею 110 кв м, які нещодавно ще перебували у комунальній власності.

Унаслідок таких дій вона незаконно заволоділа рештою підвальних приміщень у будинку.

Реагуючи на порушення, прокуратура звернулась до суду з позовом про витребування з приватної власності об’єкта нерухомого майна. Суд підтримав позицію прокуратури і позов задоволив в повному обсязі.

На теперішній час зусиллями прокуратури рішення суду реально   виконано – приміщення зареєстроване на користь територіальної громади Львова на праві комунальної власності.

Leopolis.news