На Львівщині судитимуть директора товариства, який присвоїв понад 1 млн грн бюджетних коштів

https://leopolis.news/post/93229/na-lvivshchyni-sudytymut-dyrektora-tovarystva-yakyy-prysvov-ponad-1-mln-grn-byudjetnyh-koshtiv

22/09/2023

Про це повідомляє відділ інформаційної політики Львівської обласної прокуратури.

Слідством встановлено, що обвинувачений заволодів грошовими коштами комунального підприємства, які були виділені з обласного бюджету на будівництво укріплень берега річки Дністер.

В 2021 року між одним із комунальних підприємств Самбірського району та приватним підприємством було укладено договір. Згідно умов очолювана обвинуваченим фірма зобов’язувалась збудувати підпірну стінку, яка б перешкоджала розливу річки.

Проте, вказані роботи були виконані неналежно.

Попри це, фігурант вніс до офіційного документа – акту прийому-передачі неправдиві відомості, де значно завищив вартість фактично використаних матеріалів та об’єми виконаних робіт.

На підставі цього акту комунальним підприємством було перераховано кошти суб’єкту господарювання.

Внаслідок таких дій територіальній громаді завдано збитків на суму 1, 3 млн грн.

За клопотанням прокурора, з метою забезпечення відшкодування збитків, на його майно накладено арешт та заявлено цивільний позов.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі слідчого управління Головного управління Національної поліції у Львівській області за оперативного супроводу Управління стратегічних розслідувань у Львівській області.

Підготував Володимир Піняжко, Leopolis.news