logo
23/04
22/04
21/04
20/04
19/04
2 ...

У Самборі запрацював новий зернопереробний комплекс

23-09-2023 11:231172

У Самборі запрацював новий зернопереробний  комплекс
Фото: Надії Арабської

На виробничій базі ТОВ «Самбірський елеватор» запрацював новий зернопереробний  комплекс «Самбір Млин». Водночас введені в дію додаткові елеваторні потужності для тривалого зберігання врожаю зернових культур.

Про це повідомив кореспондент Leopolis.news

Відкриття на елеваторі нового зернопереробного сучасного комплексу надзвичайно актуальна подія, яку підказала ситуація. Адже через російську військову навалу неможливим  став імпорт потребуючим країнам світу вирощеного фермерами і аграрними компаніями зерна через південні портів України. Вкрай ускладнена його відправка країнами Європи. Отримане в процесі переробки борошно буде затребуване і на внутрішньому ринку.

Відтак, за словами начальника Самбірської РВА Івана Ільчишина, елеватор, який значно збільшив виробничі потужності щодо надійного зберігання зерна нового врожаю в парі з комплексом «Самбір Млин» дозволить по-господарськи розпорядитися дарами щедрої української землі. Тут будуть відкриті нові додаткові робочі місця, податки збагачуватимуть  місцевий бюджет.

Нагадаємо, що ТОВ «Самбірський елеватор» - це сучасний механізований комплекс, на якому встановлено новітнє обладнання провідних світових виробників, яке забезпечує якісне і тривале зберігання зерна. Він аграріям надає повний спектр послуг, що взаємно вигідно двом господарським структурам.

Микола СЕНЕЙКО, для Leopolis.news