logo
28/11
27/11
26/11
2 ...

Українські пілоти зробили філігранну роботу – Ігнат про удар по штабу ЧФ рф

24-09-2023 12:26356

Українські пілоти зробили філігранну роботу – Ігнат про удар по штабу ЧФ рф

В Україні з’явилося те озброєння, на яке так довго чекали.

Про це заявив речник Командування Повітряних сил України полковник Юрій Ігнат зазначив, що в етері телемарафону «Єдині новини», повідомляє «АрміяІнформ».

Зокрема, чудово працюють по окупантах ракети Storm Shadow, що постійно видно по результатах – не тільки по Криму, але й по інших територіях – там, де ворог зосереджує свою логістику та боєприпаси.

«Наші пілоти у співпраці з іншими підрозділами Сил оборони зробили надзвичайно філігранну роботу. Цей показовий удар по штабу чорноморського флоту в Криму, де відбувалися певні заходи, серйозно б’є по путінському режиму», – наголосив речник Командування Повітряних сил України.

Юрій Ігнат також підтвердив надходження ракет ATACMS на озброєнні армії України вже найближчим часом.

«Ця інформація з’являється дедалі частіше. Це будуть не лише балістичні ATACMS, а й інші крилаті ракети, які противник не може збивати, попри те, що має «не имеющую аналогов» ППО. Як ми бачимо, наші ракети долітають. Крим, який нашпигований потужними засобами ППО, не може впоратися з ракетами західного зразка», – зазначив він.

Зав словами Ігната, Україна очікує ракети французького, німецького, британського виробництва, які допоможуть суттєво змінити ситуацію на фронті.
Нагадаємо, 22 вересня ЗСУ завдали ракетного удару по штабу Чорноморського флоту рф.

За словами керівника ГУР Кирила Буданова, внаслідок атаки України на штаб Чорноморського флоту росії в Севастополі загинули щонайменше 9 осіб, а поранення отримали 16. Серед них — російські генерали.

ССО розповіли, як навели ракети на штаб ЧФ росії під час наради керівників.

Підготував Олександр Чамара, Leopolis.news