logo
02/12
01/12
30/11
29/11
28/11
2 ...

Львів'ян запрошують на відкриття 29-го Фестивалю «Контрасти»

25-09-2023 16:41718

Львів'ян запрошують на відкриття 29-го Фестивалю «Контрасти»

29-й раз, з 29 вересня по 8 жовтня відбуватиметься Міжнародний фестиваль сучасної музики «Контрасти».

Про це повідомляє Львівська національна філармонія ім. Мирослава Скорика.

Цьогоріч у програмі 14 подій 10-денного маратону, для яких знані колективи Львова, гості з Києва, Польщі й Німеччини приготували справжні твори-перлини, які нечасто лунають навіть на наших сценах. Музика діє цілюще: вона дає сили й далі боронити наші переконання, свободу та майбуття. 

29 вересня о 19:00 відкриватиме фестиваль Національний ансамбль солістів «Київська камерата» — і звісно ж, майстерності цьому колективу не позичати, адже дуже часто саме він ставав першовиконавцем композицій наших сучасників. Зануртесь у круговерть музичної України нашого часу: від Карабиця до Алмаші, Козаренка й Цепколенко, шістдесятників Грабовського та Сильвестрова, й — звісно ж — до особливого Станковича.

Адже культура активізує небайдужих шукати в неосяжній глибині наших традицій і новаторства, нестримно креативити й досліджувати — однак залишаючись правдивим перед собою. Культура рухає світ з шаленою швидкістю, повнокровно тече у розмаїтому сьогоденні та змушує знайомитись з українським якнайскоріше. Саме на візіях українського фокусується сьогодні Львівська національна філармонія.

Квитки тут: https://soldout.ua/booking/1265-contrasts-29-opening 

Leopolis.news