logo
11/12
10/12
2 ...

Чоловік ховався від прикордонників у туалеті потяга: з собою прихопив револьвер, набої та колекцію монет

25-09-2023 17:09511

Чоловік ховався від прикордонників у туалеті потяга: з собою прихопив револьвер, набої та колекцію монет
Фото: Львівська обласна прокуратура

Учора вранці, 24 вересня, під час огляду потяга закордонного прямування, прикордонний наряд Львівського загону виявив чоловіка, який намагався у незаконний спосіб перетнути кордон.

Як повідомляє 7 Прикордонний  Карпатський загін, порушника затримали у пункті пропуску «Мостиська - залізнична станція».

В ході огляду одного із вагонів прикордонники помітили, що двері до санвузла зачинені. Відкривши їх, інспектори виявили 40-річного чоловіка.

У ході бесіди українець зізнався, що підстав для виїзду з України в нього немає, тому хотів потрапити за кордон саме у такий спосіб. Крім того, як було виявлено під час перевірки прикордонників спільно з митниками його особистих речей, українець прихопив з собою револьвер Major Berd, 20 набоїв до нього, а також 161 монету різних років випуску.

Особу через кордон не пропущено та притягнуто до адмінвідповідальності за ч. 1 ст. 204-1 КУпАП. Також за цим фактом повідомлено представників Нацполіції, яким було згодом передано громадянина разом із виявленими предметами.  

Підготувала Ольга Балух, Leopolis.news