logo
19/04
18/04
17/04
16/04
2 ...

Кредобанк розпочав доставку платіжних карток оператором «Нова пошта»

03-10-2023 19:41904

Кредобанк розпочав доставку платіжних карток оператором «Нова пошта»

Кредобанк запроваджує послугу дистанційного замовлення та доставки пластикових карток у відділення та поштомати поштового оператора «Нова пошта» по всій території України. Доставка карток – безкоштовна.

Про це повідомляє пресслужба банку.

Клієнти, які відкрили рахунок в Кредобанку, мають можливість одразу замовити доставку фізичної картки віддалено, зателефонувавши у контакт-центр банку чи написавши повідомлення у мобільному застосунку KredoBank, або ж у відділенні. Термін доставки - від 5 до 9 календарних днів.

«Ми працюємо у рамках нашої філософії правильного банку та дбаємо, щоб кожен клієнт  мав доступ до банківських продуктів та послуг незалежно від обставин. На сьогодні доставка карток поштою здійснюється по всій території України. Вже незабаром Кредобанк запустить доставку банківських карток до Польщі.», — говорить перший заступник голови Правління АТ «Кредобанк» Войцєх Тарасюк.

Доставка Новою поштою передбачена лише для іменних карток пакетів «Правильна картка» та картки пакетів Craft та Craft Black.

У межах преміальних пакетів обслуговування — Craft Black та Craft на основі карток Mastercard World Black Edition та Mastercard World Elite доступно відповідно:

-        безкоштовне отримання трьох карток відповідного класу;

-        4 рахунки в національній та іноземних валютах;

-        ощадний рахунок «Кишеня» з річною процентною ставкою 9 % на залишок коштів;

-        ліміт безкоштовного зняття коштів у будь-якому банкоматі України та світу складає 300 тисяч гривень на місяць для пакету Craft Black та 500 тисяч гривень на місяць для пакету Craft;

-        безкоштовні банківські консультації у Польщі.

Усім клієнтам Craft Banking доступні послуги Fastline, доступ до бізнес-залів Mastercard та LoungeKey, а також консьєрж-сервіс Mastercard. Обслуговування в сервісі - безкоштовне за умови отримання доходу не менш як 40 000 грн. на місяць у пакеті Craft Black та 100 000 грн на місяць у пакеті Craft або розрахунків картою на половину від вказаної суми.

Leopolis.news