logo
10/12
09/12
08/12
07/12
2 ...

Укрзалізниця запускає потяг Львів – Рава-Руська – Варшава: квитки вже у продажу

04-10-2023 11:391019

Укрзалізниця запускає потяг Львів – Рава-Руська – Варшава: квитки вже у продажу
Фото: Львівської ОВА

Уперше за 18 років Укрзалізниця запускає залізничне сполучення між Львовом та Варшавою.

Потяг курсуватиме через пункт пропуску Рава-Руська з 15 жовтня 2023 року, інформує Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України.

Народний депутат Ростислав Тістик подякував за це особисто міністру розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександру Кубракову та усім причетним.

Маршрут працюватиме у форматі пересадки, оскільки українські колії відрізняються від європейських:

  • по прибутті на станцію Рава-Руська пасажири зручно пересідатимуть з потяга української ширини колії (1520 мм) на європейський (1435 мм). Так само на шляху назад;
  • потяг у Раві-Руський завжди чекатиме на потяг зі Львова чи Варшави, тож пасажири можуть не хвилюватися про те, аби запізнитися на пересадку.

Розклад руху потягів розроблений так, аби охопити на маршруті не лише Львів, а також Івано-Франківськ, Стрий, Коломию, Калуш, Моршин, Брюховичі та Жовкву.

 

Проект реалізований у співпраці з польським залізничним перевізником SKPL, рухомий склад якого виконуватиме рейси з Варшави до Рави-Руської та зворотно.

Дізнатися розклад руху та придбати квитки можна у мобільному застосунку Укрзалізниці. Крім того, квитки доступні у чат-ботах та на сайті Укрзалізниці, а також у міжнародних касах вокзалів.

Підготував Олександр Чамара, Leopolis.news