logo
28/11
27/11
26/11
25/11
2 ...

МВФ відновив роботу постійного представництва в Україні

04-10-2023 12:12569

МВФ відновив роботу постійного представництва в Україні
Фото: з соцмережі Х

Міжнародний валютний фонд відновив роботу свого постійного представництва в Києві.

Про це повідомила директор-розпорядник МВФ Крісталіна Георгієва.

«Я рада оголосити про відновлення роботи Постійного представництва МВФ у Києві, оскільки ми продовжуємо поглиблювати нашу співпрацю з Україною», – написала Георгієва у «Твіттер».

Як повідомляли, 1 жовтня команда МВФ на чолі з заступницею директора Європейського департаменту Фонду Умою Рамакрішнан прибула до Києва та розпочала зустрічі з представниками української влади та іншими ключовими партнерами.

Нагадаємо, місія Міжнародного валютного фонду (МВФ) розпочала 25 вересня у Варшаві технічні дискусії з представниками України у контексті підготовки до другого перегляду програми розширеного фінансування (EFF).

Рада директорів МВФ у червні завершила перший перегляд програми розширеного фінансування в рамках механізму розширеного фінансування (EFF) для України - Україна отримала близько 890 млн дол США, які спрямують на бюджетну підтримку.

У березні Виконавча рада МВФ схвалила чотирирічний пакет фінансування для України на суму 15,6 мільярдів доларів, щоб допомогти країні задовольнити нагальні фінансові потреби на тлі триваючої війни. Загалом цього року Україна має змогу отримати від МВФ три транші на загальну суму 3,3 млрд СПЗ (4,5 млрд дол США).

Згодом Міжнародний валютний фонд опублікував 19 структурних маяків, які Україна пообіцяла виконати в рамках програми співпраці на 15,6 млрд дол.

Підготувала Ольга Балух, Leopolis.news