logo
23/05
22/05
21/05
20/05
2 ...

Правоохоронці викрили змову на закупівлі лавок для центру Львова

15-10-2023 12:161943

Правоохоронці викрили змову на закупівлі лавок для центру Львова
Фото: lviv.vgorode.ua (ілюстративне)

Адміністративна колегія Західного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України 12 жовтня 2023 року встановила наявність змови між товариством з обмеженою відповідальністю «Торговий дім «Лоза» та товариством з обмеженою відповідальністю «Виробничо – проектне об’єднання «Фікс» під час їхньої підготовки та участі у торгах.

Про це повідомляє Західне міжобласне територіальне управління АМКУ.

Йдеться про закупівлю послуг з поточного ремонту вуличних меблів (лавок) на території пішохідної зони центральної частини Львова, яку замовила у 2021 році Галицька районна адміністрація Львівської міської ради.

Відділення з’ясувало, що відповідачі під час підготовки та участі у торгах, узгоджували свої дії, про що свідчить ряд виявлених доказів. У зв’язку з цим, адміністративна колегія Західного МТВ визнала дії ТзОВ «ТД «Лоза» та ТзОВ «ВПО «Фікс» порушенням законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що призвели до спотворення результатів торгів.

За змову на ТзОВ «ТД «Лоза» та ТзОВ «ВПО «Фікс» накладено штраф по 68 000 грн на кожного.

Згідно з Законом України «Про публічні закупівлі», підставою для відмови в участі у процедурі закупівлі є той факт, що суб’єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років притягувався до відповідальності за вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів.

Підготував Володимир Піняжко, Leopolis.news