logo
03/03
2 ...

На Львівщині проводять Форум молодіжних центрів та організацій (ФОТО)

11-11-2023 19:49724

На Львівщині проводять Форум молодіжних центрів та організацій (ФОТО)
Фото: пресслужба ЛОВА

Сьогодні, 11 листопада, у Львові стартував обласний Форум молодіжних центрів та молодіжних організацій.

Як інформує пресслужба ЛОВА, його мета – об'єднати на одному майданчику усі існуючі центри, котрі працюють з молоддю у Львівській області та найвпливовіші у регіоні молодіжні організації з метою консолідації зусиль у роботі з молоддю.

 

Привітали молодь голова Департаменту молоді Ради Європи Тобіас Флессенкемпер (онлайн), начальник Львівської ОВА Максим Козицький, голова Львівського Офісу ЮНІСЕФ Нінке Воппен.

 

Також очільник області відзначив молодіжних лідерів громад подяками та взяв участь у дискусії «Чому на Львівщині вдалось реалізовувати проєкт по створенню центрів для молоді і які плани на майбутнє».

«Наша ціль розвинути мережу молодіжних центрів, щоб у кожній громаді Львівщини, молодь могла реалізовувати свої прагнення, творити зміни та робити внесок у розвиток держави на місцях!», – зазначив Максим Козицький.

Форум триватиме два дні. Організатор: Львівський обласний молодіжний центр.

Зазначимо, що на Львівщині ведуть діяльність 24 молодіжні центри. Ця кількість з-поміж областей України одна з найбільших.

Більшу частину молодіжних центрів на Львівщині створили в умовах повномасштабної війни. У цьому процесі суттєву підтримку надали міжнародні організації – ЮНІСЕФ, Управління верховного комісара ООН у справах біженців та Рада Європи.

Зокрема постійну міжнародну підтримку отримують 16 молодіжних центрів, залучених у проєкт «Розвиток мережі молодіжних центрів та просторів у Львівській області».

Як зазначили під час Форуму, міжнародні партнери зацікавлені брати участь у проєкті і у наступному році. Відповідні переговори зі сторонами вже провели та підготували відповідні пропозиції. Очікується збільшення залучених коштів на реалізацію проєкту з 2024 року у порівнянні з 2023 роком.

Також обласний молодіжний центр перебуває у пошуку додаткових партнерів, щоб була можливість та ресурси відкрити ще більшу кількість молодіжних центрів у громадах області.

Leopolis.news