logo
01/03
2 ...

Профільна комісія ЛОР підтримала проєкти рішень про допомогу військовим

13-11-2023 20:55673

Профільна комісія ЛОР підтримала проєкти рішень про допомогу військовим
Фото: пресслужба ЛОР

Комісія з питань правоохоронної, антикорупційної діяльності та військових формувань розглянула проєкти рішень ініційовані депутатами: «Про підтримку Збройних Сил України та їх територіальних органів військового управління, Національної гвардії України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань та правоохоронних органів, а також особливості формування і виконання обласного бюджету Львівської області у 2023 – 2024 роках» та «Про підтримку Збройних сил України, військових формувань Національної Гвардії України та деякі питання формування і виконання обласного бюджету Львівської області у 2023-2024 роках».

Своїм рішення комісія рекомендувала винести обидва проєкти на розгляд сесії обласної ради, яка відбудеться завтра, інформує пресслужба ЛОР.

Також комісія розглянула проєкти щодо створення тимчасової контрольної комісії обласної ради з вивчення питання щодо ефективного використання коштів обласного бюджету і ситуації у сфері ввезення та надання гуманітарної допомоги та про створення тимчасової контрольної комісії з питань щодо ефективного розподілу коштів обласного бюджету, проблем гуманітарної допомоги та функціонування програми «Шлях» у Львівській області та рекомендувала розгляд цих питань на сесії обласної ради.

“Підтримали проєкти, що стосуються обмеження непершочергових видатків з обласного бюджету. Основний акцент цих рішень – це підтримка Збройних Сил України. У зв'язку з цим також пропонується обмежити витрати на добудову вже розпочатих у 2023 році інфраструктурних об'єктів у залежності від стану їх готовності. Сподіваємось, що консолідовані рішення щодо цих проєктів будуть напрацьовані під час сесії обласної ради”, – зазначив Назар Сумало.

У вівторок, 14 листопада, відбудеться позачергова сесія львівської обласної ради.

Leopolis.news