logo
09/12
08/12
2 ...

На Бродівщині мобільні медичні команди надають безоплатну лікарську допомогу сільському населенню (ФОТО)

17-11-2023 15:54269

На Бродівщині мобільні медичні команди надають безоплатну лікарську допомогу сільському населенню (ФОТО)

Уже декілька днів поспіль в селах Бродівської територіальної громади здійснюють прийом пацієнтів із числа місцевих мешканців лікарі мобільних медичних команд зі Львова.

У п’ятницю, 17 листопада, дві такі лікарські бригади від Львівського шпиталю Шептицького, що працюють у рамках швейцарсько-українського проєкту «Діємо для здоров’я» та який реалізовується за підтримки благодійного фонду «Горіховий дім», проводили безоплатне медичне обстеження всіх потребуючих у селах Лагодів та Язлівчик. У складі медиків мобільних команд є сімейний лікар, медсестра та психолог.

Як зазначила у коментарях медична сестра однієї із медичних команд, що прибула до села Лагодів, Іванна Денис, львівські лікарі сьогодні тут, щоб надати безкоштовну медично-психологічну допомогу сільському населенню, особливо людям, які, зазвичай, не мають фізичної можливості добратися до поліклініки. «Ми робимо кардіограму серця та аналізи на місткість глюкози і холестерину в організмі, заміряємо артеріальний тиск, консультуємо за програмою сімейного лікаря щодо подальшого лікування, в окремих випадках скеровуємо до лікарів-спеціалістів певної кваліфікації», – сказала медсестра Іванна Денис.

Також, за словами медиків мобільної бригади, вони ще роздають безкоштовно лікарства від артеріального тиску, зокрема що стосується гіпертонічного кризу.

Окрім місцевих мешканців сіл, лікарі мобільних команд безкоштовно проводять прийом дорослих і дітей із числа тих, хто проживає у селах Бродівщини як вимушено переселені з інших областей України, й також надають їм медичні консультації та лікарства.

Михайло Шишка, журналіст, спеціально для Leopolis.news

Фото автора