logo
14/07
13/07
2 ...

У Львові відбудеться забіг, присвячений міжнародній акції «16 днів активізму проти насильства»

20-11-2023 20:36989

У Львові відбудеться забіг, присвячений міжнародній акції «16 днів активізму проти насильства»
Фото: ЛМР

Щорічно в Україні триває кампанія «16 днів проти насильства». Цьогоріч цю акцію розпочне забіг «Acting for survivors». Забіг стартує 26 листопада в м. Ірпінь, а Львів стане одним з 15 міст України, яке підхопить естафету. Згодом її переймуть представники українських діаспор у Сполучених Штатах Америки (Чикаго), Словаччини. Участь у забігу можуть взяти усі охочі – спортсмени, мешканці міст та громад, представники гуманітарних місій, установ ООН, громадських організацій, державних органів, місцевого самоврядування. Для участі необхідно зареєструватись.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

Реєстрація учасників відбувається за посиланням.

«Цьогоріч міжнародна акція “16 днів активізму проти насильства” розпочинається забігом “Acting for survivors”. Символічно, що першою локацією обрано Ірпінь – місто, що стало своєрідним трагічним пам’ятником російського вторгнення в Україну. Учасники забігу бігтимуть “дорогою життя” – єдиним шляхом, яким місцеві мешканці евакуйовувалися під ворожими обстрілами під час повномасштабного вторгнення», – розповіли організатори акції.

За їх словами, забіг покликаний привернути увагу до злочинів насильства з боку військових російської федерації. Це солідарний прояв небайдужості до осіб, які пережили чи переживають травматичний досвід, пов’язаний з військовими діями в Україні. Також це спосіб донесення інформації про способи допомоги постраждалим – наявні соціальні та спеціалізовані сервіси. Він також підкреслює важливість фізичного та психічного здоров'я для повноцінного життя та реалізації власного потенціалу.

У місті Львові передбачено забіг на дистанцію 1 км.

Місце проведення – Парк імені Івана Франка.

Дата забігу: 26 листопада.

Початок реєстрації: о 12:00 год.

Початок забігу: о 13:00 год.

Підготував Володимир Піняжко, Leopolis.news