logo
03/03
02/03
01/03
29/02
27/02
2 ...

Мандрівний кобзар з Нікополя у Добромилі виступив з концертом

21-11-2023 11:23487

Мандрівний кобзар з Нікополя у Добромилі виступив з концертом

У Добромилі побував відомий мандрівний кобзар з Нікополя Борис Бабенко. Він у приміщенні відновленого тутешнього музею «Арсенал» на запрошення львівського письменника Богдана Горбового перед його колегами-літераторами та учасниками туристичної наради виступив з концертною програмою.

Про це повідомив кореспондент Leopolis.news. 

Присутнім на імпровізованій сцені нікополець презентував одну із своїх мистецьких програм. А їх у бандуриста Бориса Бабенка п’ятнадцять. Загальний його репертуар складає понад тисяча українських різножанрових і тематичних пісень – патріотичних, про Україну, ліричних, історичних, чимало на слова Тараса Шевченка тощо. 

Зазначимо, що Борис Бабенко зараз як переселенець осів у Львові. Шанувальники його творчості подбали про житло, купили йому бандуру, без якої не уявляє свого життя. Річ у тім, що рашисти у Нікополі вщент розбомбили помешкання, залишивши його без нічого. Довго пішки, на попутних машинах втікав із зони бойових дій.

Так Борис Бабенко знову з улюбленим народним інструментом. Під неповторні звуки струн бандури виконує ті пісні, які найбільше підходять до того місця та території, куди його запрошують або закидає доля. 

Підготував Микола СЕНЕЙКО, для Leopolis.news